تحلیل پورتفو و سبد سهم شما

برای آن‎ها که مشت بر میز می‎کوبند و از زیان کلافه‎اند!

این شاید رایج‎ترین مساله این روزهای بسیاری از سهامداران باشد، که باید با پرتفوی سهام خود چه بکنند. آیا باید از بورس خارج شوم؟ سهامی دارم که 50 درصد توی ضرر است چه کار کنم؟ آیا لازم است سهمم را با سهم دیگری عوض کنم؟ آیا واقعا امیدی هست، سهام‏های من از زیان خارج شود؟

این شاید رایج‎ترین مساله این روزهای بسیاری از سهامداران باشد، که باید با پرتفوی سهام خود چه بکنند. آیا باید از بورس خارج شوم؟ سهامی دارم که 50 درصد توی ضرر است چه کار کنم؟ آیا لازم است سهمم را با سهم دیگری عوض کنم؟ آیا واقعا امیدی هست، سهام‏های من از زیان خارج شود؟ چند درصد سرمایه‎ام را باید در یک سهم سرمایه‎گذاری کنم؟ آیا تک سهم بودن استراتژی درستی است؟ این‏ها و سوالاتی از این دست، بخشی از پرسش‎های هر روزه‎ای است که ذهن سرمایه‎گذاران اغلب کم‎اطلاع را به خود مشغول داشته است. ما به این پرسش‎ها، پرسش دقیق‎تری را نیز اضافه می‎کنیم: آیا می‎توانم پرتفو بهینه‏تر و سبد سهم چابک‏تری داشته باشم؟

پیش از همه باید بگوییم که مدیریت سرمایه یا money management یک علم است، تخصصی که از انباشت تجربه‎ها و نظریات و مطالعات علمی حاصل شده است. مدیریت صحیح سرمایه بخشی از استراتژی تحلیل و مدیریت پرتفوی سهام است. ذکر یک تذکر در این‎جا ضروری است که منظور از بهینه کردن پرتفو و سبد سهم ، به معنای فروش سیگنال نیست؛ ما همیشه در ببورس با این ایده مخالف بودیم و تجربه شکست خورده آن را به اثبات رساندیم، بهینه کردن سبد سهام دقیقا یک رویکرد علمی و فنی است، که به شما کمک می‎کند تا چگونه یک سبد سهم اقتصادی و کارآمد داشته باشید.

یکی از خدمات ما در ببورس تجزیه و تحلیل و ارائه گزارش تفصیلی در خصوص سبد سهام شماست، در این گزارش مجموعه‎ای از اطلاعات آماری، تحلیل تکنیکال ویدئویی، اخبار، تجزیه و تحلیل رفتار حقوقی‎ها، بنیاد سهم، اطلاعات کاربردی کدال، در قالب یک گزارش کامل در اختیار شما قرار خواهد گرفت. برای نمونه فرض کنید در سبد سهام شما سه سهم بانکی و یک سهم فلزاتی قرار دارد. در مرحله اول ما گزارش تفصیلی از وضعیت هر یک از سهم‎های فوق در اختیار شما قرار می‏دهیم؛ همراه با یک نتیجه‎گیری که تلخیصی از مطالب ارائه شده است، سپس مشاوره‌‏هایی در خصوص بهینه‎کردن سبد سهم‎تان در اختیاران قرار می‎دهیم. برای نمونه ممکن است به شما بگوییم چرا داشتن سه سهم بانکی که هر سه به یک گروه و صنعت تعلق دارد بهینه نیست، و عملکرد بهتر چه می‎تواند باشد. بخشی از خدمات ما در تحلیل پرتفو شما رایگان است.

کاربر گرامی، برای ارسال فرم باید ابتدا در سایت ثبت‌نام کنید، اگر قبلا در سایت ثبت‌نام کردید از اینجا وارد شوید.

نکات مهم در رابطه با تحلیل سبد سهام

در صورت تمایل یکی از طرح‏های برنزی، نقره‎ای و طلایی را انتخاب کنید، از سبد سهام خود عکس بگیرید و به ترتیبی که توضیح داده شده است، آن را برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما ظرف مدت 72 ساعت گزارش عملکرد پرتفوی شما را به همراه موارد پیشنهادی از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهند کرد.

شما می‌توانید به‌وسیله‌ی این فرم مبلغ یکی از طرح‌های تحلیل پورتفوی یا واریز نمایید، دقت نمایید که تنها اطلاعاتی که برای تماس با شما لازم داریم را دریافت می‌کنیم. برای تحلیل سبد سهام شما می‌توانید عکس از سبد سهام خود را ضمیمه‌ی فرم پرداخت کنید، فرمت‌ها و حداکثر حجم فایل مشخص شده است، لازم‌به‌ذکر است که به‌دلخواه شما ما می‌توانیم تمام سبد سهام شما را یا هرسهمی مورد نظرتان را به‌صورت کامل تحلیل و آن‌را در اختیاز شما قرار دهیم تا برمبنای این تحلیل به‌خرید و فروش در بازارهای معاملاتی بپردازید.

پس از تکمیل اطلاعات خواسته شده اگر طرح‌های غیررایگان را انتخاب کنید به‌درگاه بانک وصل شده و پس از واریز تراکنش شما برای ما ثبت می‌شود اما درصورتی که طرح رایگان را انتخاب کنید پس از تکمیل فرم وارد درگاه بانک نخواهید شد و اطلاعات سبد سهام شما برای ما ارسال خواهد شد. قابل‌ذکر است در طرح رایگان برای هر فرد در هر سال محدودیت یک‌بار انتخاب طرح رایگان را داریم اما در طرح‌های غیررایگان شما در ازای پرداخت هرباره می‌توانید تحلیل هر سبد یا سهمی را به‌صورت کامل دریافت کنید.

خبرنامه به‌بورس

دوره‌های آموزشی جدید و تخفیف‌های ویژه

© کليه حقوق محصولات و محتوای اين سایت متعلق به مدیر سایت می باشد و هر گونه کپی برداری از محتوا و محصولات سایت پیگرد قانونی دارد.

0