چیست آن‎چه سرمایه‌گذاری می‏‌نامند؟

احتمالا اولین چیزی که از شنیدن واژه سرمایه‌گذاری به ذهن بیشتر افراد می‌رسد داشتن «سرمایه» یا به عبارتی آن چیزی است که بعد از خرج کردن «پس‌انداز» می‌شود. اما حرفه‌ای‌های بازار نظر دیگری دارند و این منطق را از اساس نادرست می‌دانند زیرا سرمایه سومین اصلی است که سرمایه‌گذار موفق به آن محتاج است. اما دو اصل دیگر چیست؟

آنچه تازه کارها نیاز دارند

اگر تازه با بازار سهام یا بازار معاملات آشنا شده‌اید بهترست تا با فرصت‌های متناسب با تجربه‌ی خودتان روبرو شوید! بدین منظور ما پس از دریافت اطلاعات فردی و سرمایه‌ای شما، این فرصت‌ها را به‌شما معرفی می‌کنیم و میزان موفقیت در این پیشنهادات را برای شما تشریح می‌کنیم.

اگر به دنبال سرمایه‎گذاری در بازارهای مبتنی بر سرمایه هستید، منظور از بازار مبتنی بر سرمایه در اینجا هر بازار غیر فیزکی است، که شما به جای خرید کالا، در سهام یا ارزندگی آن سرمایه‎گذاری می‏کنید، از بازار بورس گرفته، تا رمز ارزهایی همچون بیت‎کوین، معاملات مشتقه، اوراق بدهی، صندوق‎های سرمایه‎گذاری معاملات آتی و…همه این‎های می‎توانند بخشی از فرصت‎هایی باشند که برای سرمایه‎گذاری جذاب خواهند بود.
اما همه می‎دانیم جذابیت کافی نیست! اغلب افراد اطلاعات روشن و دقیقی از این بازارها ندارند و البته فرصتی نیز برای فراگیری آن در مشغله‎های روزانه پیدا نمی‎کنند. شاید این پرسش ذهن شما را نیز درگیر کرده باشد، چگونه می‎توانم به صورت مطمئن در بازاری سرمایه‎گذاری کنم که تقریبا هیچ اطلاعی از آن ندارم؟ ما در ببورس تلاش می‎کنیم این چالش را برای شما به حداقل برسانیم، برای این منظور شما کار خاصی نباید بکنید، تنها باید وارد این صفحه بشوید، و فرم مربوط را پر کنید. همکاران ما با شما تماس می‎گیرند و به شما می‎گویند که باید از کجا شروع کنید. به همین سادگی، مهم‎تر اینکه شما برای دریافت اطلاعات لازم، نیاز به پرداخت هیچ هزینه‎ای ندارید.

 

آنچه قدیمی‎های بازار به دنبال آن‎اند.

اگر شما از قدیمی‌های بازار معاملات هستید و چندزمانی‌ست که در این بازار مشغول داد و ستد هستید هم برای شما پیشنهادات مناسبی داریم، این‌کار هیچ هزینه‌ای برای شما ندارد و باعث می‌شود تا باهم در این زمینه تبادل نظر کنیم و پیشنهادات خود را ارائه بدهیم، علاوه‌بر این ما با داشتن کارشناسانی که حداقل ۱۰ سال در بازار معاملات هستند می‌توانیم باتوجه به اندازه‌ی سرمایه‌ی درگردش‌تان، فرصت‌های نابی به‌شما ارائه بدهیم.

اما همه افراد در دسته کسانی قرار نمی‏گیرند که نمی‎دانند باید از کجا شروع کنند، بسیاری از افراد یا حتی شرکت‎ها هستند که از پیش‎تر وارد بازارهای مبتنی بر سرمایه شده‎اند؛ اما همچنان نیاز به مشاوره دارند. اگر شما از جمله افرادی هستید که تمایل به استفاده از مشاور همراه را ندارید و به مشاوره عمومی‎تری نیاز دارید، می‎توانید در صفحه مورد نظر فرم مربوط را پر کنید و در بخش توضیحات نیازمندی خود را بنویسید. کارشناسان ما با شما تماس می‎گیرند و در صورت لزوم حتی جلسه قرار کاری برای شما تنظیم می‎کنند، تا با دغدغه‎ها و مسائل شما در خصوص سرمایه‏گذاری در بازارهای مبتنی بر سرمایه آشنا شوند. برای شما که با بازار مبتنی بر سرمایه آشنایی نسبی دارید، طرح فرصت‎های سرمایه‎گذاری ببورس، علاوه بر مشاوره تخصصی همچون یک تقویم اقتصادی است، تقویمی از رویدادهای اقتصادی و فرصت‎های سرمایه‎گذاری که شما را از آن‎ها مطلع می‎سازد. برای نمونه اگر شما بدانید فاصله بین سرمایه‎گذاری در حق تقدم یک سهم به نسبت خود سهم، یک آربیتراژ Arbitrage 50 درصدی دارد، شاید هرگز این فرصت را از دست ندهید. اما شاید هم هرگز از آن مطلع نشوید! همان‎طور که از بسیاری از فرصت‎های سرمایه‎گذاری علارغم حضور در بازار بی‎اطلاع‎ ماندید و آن فرصت مثل فرصت‎های مشابه دیگر از دست رفت، علاوه بر مشغله‎هایی که هر کس به صورت روزانه دارد، شناسایی و اطلاع یافتن از همه فرصت‎های موجود در تنوع رو به گسترش بازارهای مبتنی بر سرمایه تقریبا امری محال است.

جهت بهره‌‏مندی از خدمات ارزنده‎تر و راهنمایی هرچه بهتر همکاران ما، لطفا فرم زیر را پر کنید، ظرف 24 ساعت همکاران ما، با شما تماس می‎گیرند و شما را در زمینه سرمایه‎گذاری در بورس راهنمایی می‎کنند این خدمات برای شما به صورت رایگان صورت خواهد گرفت.


    خبرنامه به‌بورس

    دوره‌های آموزشی جدید و تخفیف‌های ویژه

    © کليه حقوق محصولات و محتوای اين سایت متعلق به مدیر سایت می باشد و هر گونه کپی برداری از محتوا و محصولات سایت پیگرد قانونی دارد.

    0