بازار بورس آمریکا

DOW JONES

S&P

NAZDAQ

مطالب اخیر

 • گزارش بازار بورس آمریکا ۱ اسفند ۱۳۹۹

  قیمت بیت کوین همچنان صعودی است و به قیمت سرسام آور ۵۷ هزار دلار رسیده است. در مقابل، بازار بورس آمریکا با کاهشی نسبی به استقبال آخر هفته رفت. امیدها همچنان به بسته‌ی حمایتی جو بایدن زنده است و به گفته‌ی کارشناسان، تصویب این بسته‌ی حمایتی می‌تواند محرکی بسیار قوی برای وال استریت باشد.

  4 اسفند 1399

 • گزارش بازار بورس آمریکا ۳۰ بهمن ۱۳۹۹

  در روزی که بازار به صورت کلی در حال اصلاح بود، هر سه شاخص اصلی بورس وال استریت کاهشی شدند. عمده‌ی سهم‌های بزرگ تکنولوژی هم از این کاهش پیروی کردند. همه‌ی این‌ها در حالی بود که اخبار مثبتی در مورد بازیابی اقتصادی پس از کرونا به گوش می‌رسد.

  1 اسفند 1399

 • گزارش بازار بورس آمریکا ۲۹ بهمن ۱۳۹۹

  کیمبال ماسک برادر ایلان ماسک بنیانگذار و مدیرعامل شرکت تسلا، ۳۰ هزار عدد از سهام این شرکت را به ارزش بیش از ۲۵ میلیون دلار به فروش رسانده است. پس از اینکه سهام کمپانی تسلا طی یک سال اخیر بیش از ۴۰۰ درصد افزایش یافت، در هفته‌های اخیر ارزش این سهم رو به کاهش است که شاید باعث شده بسیاری از سهامداران به فکر فروش بیفتند.

  30 بهمن 1399

 • گزارش بازار بورس آمریکا ۲۸ بهمن ۱۳۹۹

  قیمت بیت کوین همچنان در حال ثبت رکورد است و از ۵۱ هزار دلار هم فراتر رفت. امروز همچنین تعدادی از سهم‌های پورتفولیوی آقای ووارن بافت فاش شد که باعث رشد آن سهم‌ها در پیش‌بازار فردا شد.

  29 بهمن 1399

 • گزارش بازار بورس آمریکا ۲۴ بهمن ۱۳۹۹

  در روزی که غول‌های تکنولوژی اغلب مثبت شدند، شاخص‌های بورس وال استریت هم سرحال بودند. بیت کوین همچنان در حال ثبت رکوردهای قیمتی بالاتر است و رفته رفته مورد حمایت شرکت‌های مختلف سراسر دنیا قرار می‌گیرد. بازار بورس آمریکا همچنان تحت تاثیر گزارش‌های سه ماهه‌ی موفقی است که در هفته‌های اخیر ثبت شده است.

  26 بهمن 1399

 • گزارش بازار بورس آمریکا ۲۳ بهمن ۱۳۹۹

  تعداد دیگری از شرکت‌های مجموعه‌ی اس‌اندپی (S&P-500) امروز گزارش‌های سه ماهه‌ی موفق خود را منتشر کردند. با نگاهی به برایند گزارش‌های سه ماهه‌ی کمپانی‌های مختلف، متوجه روند بازیابی اقتصادی بسیار قوی در آمریکا خواهیم شد. امروز هم در ادامه‌ی ماه‌های اخیر روز بسیار پرباری برای شرکت‌های تکنولوژی چیپ‌ست سازی همچون اینتل بود.

  24 بهمن 1399

 • گزارش بازار بورس آمریکا ۲۲ بهمن ۱۳۹۹

  امروز ردیتی‌ها با سهم‌های جدیدی بازگشتند تا هیجان و تنش دوباره به بورس آمریکا برگردد. شرکت جنرال موتورز هم امروز گزارشی از عملکرد سه ماهه‌ی خود منتشر کرد که در مقایسه با موقعیت مشابه در سال گذشته، بسیار خوب ارزیابی می‌شود. همچنین شرکت‌های بزرگ آمریکایی امروز روز خوبی را سپری نکردند و با کاهش ارزش درهای بازار را پشت سر خود بستند.

  23 بهمن 1399

 • گزارش بازار بورس آمریکا ۲۱ بهمن ۱۳۹۹

  اخبار پیرامون جلسه‌ی دوم استیضاح دونالد ترامپ و همچنین بسته‌ی حمایتی جو بایدن از جمله محرک‌های اصلی بازار امروز بودند. خبرهایی هم در مورد واکسن آمریکایی جانسون اند جانسون به گوش رسید که امیدها را به بهبود شرایط اقتصادی قوت بخشید. انتشار گزارش‌های سه ماهه‌ی بسیار خوب کمپانی‌ها نیز همچنان ادامه دارد.

  22 بهمن 1399

 • گزارش بازار بورس آمریکا ۲۰ بهمن ۱۳۹۹

  کمپانی تسلا با خرید حدود ۱/۵ میلیارد دلار بیتکوین، سبب جهش مثبت هم در قیمت ملکه‌ی بیت‌ها و هم در ارزش سهام خود شد. به واسطه‌ی امید بالا به تصویب بسته‌ی حمایتی جو بایدن، ثبت رکوردهای بالاترین قیمت برای شاخص‌های بورس آمریکا همچنان ادامه دارد. همچنین واکسیناسیون سراسری در آمریکا سرعت بالاتری پیدا کرده است و احتمال می‌رود تا تابستان سال جاری، ایمنی جمعی در این کشور برقرار شود.

  22 بهمن 1399

Largest Companies by Market Cap

Other Indices

خبرنامه به‌بورس

دوره‌های آموزشی جدید و تخفیف‌های ویژه

© کليه حقوق محصولات و محتوای اين سایت متعلق به مدیر سایت می باشد و هر گونه کپی برداری از محتوا و محصولات سایت پیگرد قانونی دارد.

0