سوالات متداول آموزشی

طبیعتا هر کاری نیاز به مهارت و آموزش دارد. تجربه دو دهه گذشته ما، موید این نکته است که بدون آموزش‎های مقدماتی و حرفه‎ای سود پایدار حاصل نمی‎شود. ما در سایت به بورس به دو شیوه آموزش مجازی/ حضوری و فیلم‎های آموزشی به مهارت افزایی شما در بازار بورس کمک می‎کنیم شما می‎توانید با مراجعه به صفحه آموزش بورس، در دوره‎های آموزشی ما ثبت نام کنید و یا فایل‎های ویدئویی آموزش را تهیه و از طریق آن روند آموزشی خود را تکمیل کنید.

یادگیری اصول تحلیل بازار سرمایه، هم‎چون اخذ گواهینامه رانندگی می‎ماند. شما پس از گرفتن گواهینامه رانندگی، مجاز به رانندگی در سطح شهر و جاده هستید. اما گواهینامه تضمینی برای عدم تصادف کردن نیست. بلکه کسی که گواهینامه داشته باشد علاوه بر یادگیری یک مهارت عملی، ریسک حوادث احتمالی در حین رانندگی را کاهش می‎دهد. شما با یادگیری مهارت‎های لازم ریسک سرمایه‎گذاری در بازار سرمایه را تا حد قابل توجهی کاهش می‎دهید.

ما علاوه بر برگزاری دوره حضوری به صورت خصوصی و عمومی، دوره‎های آموزش مجازی نیز داریم به طوری که شما می‎توانید با متصل شدن به کامپیوتر استاد صدا، تصویر و فایل آموزشی استاد را ببینید. همچنین اگر فرصت شرکت در دوره‎های حضوری و غیر حضوری را ندارید می‎توانید پکیج‎های آموزش ویدئویی ما را از سایت دریافت کنید و با تماشای آن‎ها مهارت خود را افزایش دهید.

بله، بنا به درخواست دانشجو و پس از پرداخت هزینه صدور مدرک ما می‎توانیم از سازمان مدیریت صنعتی و فنی و حرفه‎ای به شما مدرک دوره آموزشی‎تان را بدهیم.

ما در پایان هر جلسه، جزوه و فیلم جلسه را از طریق ایمیل برای شما ارسال می‎کنیم.

بله شما پس از پایان دوره، در گروه شاگردان استاد عضو می‎شوید و علاوه بر طرح پرسش‎های مورد نظر از مباحث ارزنده آموزشی و تحلیلی نیز برخوردار می‎شوید.

شما برای شرکت در کلاس‎های آموزشی، تنها به مهارت قابل قبولی درکار با کامپیوتر احتیاج دارید و تمامی مباحث از سطح مقدماتی تا پیشرفته با مفاهیمی ساده و همه فهم به شما آموزش داده می‎شود.

بله اما ابتدا باید یک نمونه از کار خود را برای ما ارسال کنید. یا از طریق ایمیل با ما مکاتبه کنید. پس از بررسی کارشناسان ما و در صورت تایید، با شما قراردادی منعقد می‎شود و شما قادر خواهید بود فایل‎های آموزشی خود را از طریق وب‎سایت ما به فروش برسانید و ما در معرفی و تبلیغ دوره‎های شما همانند دوره‎های مشابه اقدام خواهیم کرد.

برگزاری دوره‎های آموزشی بورس برای ارگان‎ها و یا شرکت‎ها علاوه بر تخفیف ویژه، به صورت حضوری نیز برگزار می‎شود.

بله در کلاس‎های آنلاین و حضوری اگر شما پس از برگزاری جلسه اول به هر دلیلی از محتوای آموزشی رضایت نداشتید، این امکان را دارید ضمن انصراف کل مبلغ واریزی خود را دریافت کنید. طبیعی است چنین قابلیتی برای پکیج‎های آموزشی ویدئویی وجود ندارد زیرا شما کل دوره را خریداری کرده‎اید.

کلیه خدمات آموزشی و غیر آموزشی ما برای گروه‎های فوق الذکر به صورت رایگان برگزار می‎شود. اگر شما یکی از شرایط فوق را دارید. با ما مکاتبه کنید و مدارک لازم را برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما پس از بررسی و تایید، با شما تماس می‎گیرند و خدمات مشاوره و آموزش رایگان را برای شما ارسال می‎کنند.

سوالات متداول سرمایه‌گذاری

حداقل مبلغ برای سرمایه‎گذاری در بورس 500 هزار تومان است و حداکثر آن آزاد است.

مشاور سرمایه‎گذاری در به‎بورس، شامل مشاوره تلفنی، بررسی و آنالیز سبد شما و ارائه گزارش تفصیلی از وضعیت سبد شماست، معرفی فرصت‎های سرمایه‎گذاری کم ریسک و حتی بی‎ریسک در بازار بورس ایران همچون بیمه سهم، معرفی فرصت‎‏های سرمایه‎گذاری در ارزهای دیجیتال و طرح «مشاوره همراه» از جمله بخش‎های خدمات ما در مشاوره سرمایه‎گذاری است.

بله یکی از کارهای ما آسیب‎شناسی و آنالیز دقیق و ارائه گزارش تفصیلی در مورد سبدتان است.

خیر، همان‎طور که در بخش داستان ما توضیح دادیم، اینجا یک سایت سیگنال دهی و معرفی سهم نیست و حتی رسالت ما مقابله با آن است. هدف ما در به بورس مشاوره در عمق بازار، تحلیل بازار و آگاهی بخشی برای یک سرمایه‎گذاری بلند مدت و هدف‏دار است. تمام سایت‎ها و کانال‎های سیگنال دهی در یک دوره محدود و در زمان رونق بازار کارایی دارند و اغلب بعد از افت بازار، تمام سودهایی که ساخته‎اند را به زیان بدل می‎کنند. ما در به بورس به دنبال سود دهی مقطعی و عملکرد گذار نیستیم، در واقع در اینجا هدف ما سازمان دهی، آموزش و تحلیل عمق بازار است برای سودآوری پایدار و تربیت سهام‎دار حرفه‎ای.

بله در بحث شرکت‎ها ما پکیج‎های مدیریتی مشاوره سرمایه‎گذاری داریم. برای آشنایی با آن باید تماس بگیرید همکاران ما یک زمان برای برگزاری جلسه را هماهنگ می کنند.

همان‎طور که یک فرد برای انجام امور حقوقی‎اش به یک وکیل نیازمند است. در طرح مشاور همراه شما یک مشاور سرمایه‎گذاری همیشگی همراه خود دارید. مشاور همراه به صورت تخصصی پیگیر امور کار شماست و در مراحل مختلف سرمایه‎گذاری در بازار سرمایه در کنار شماست. مشاور همراه در به بورس توسط تیم علمی و تحقیقاتی ما همواره تغذیه و بروزرسانی می‎‏شود تا در امر سرمایه‎گذاری در کنار شما باشد.

هرچند حوزه تخصصی ما بازار بورس ایران است؛ اما به آن محدود نمی‎شود و ما در حوزه ارزهای دیجیتال و بازارهای جهانی و اساسا هر بازار غیر فیزیکی مبتنی به بازار سرمایه از جمله بازار بورس کالا، اسناد خزانه، معاملات مشتقه و…فعالیت داریم.

سوالات متداول عمومی

بله شما می‎توانید با ما تماس بگیرید تا ما پیگیر همه مراحل کار اداری شما باشیم. یکی از اهداف ما در راه‎اندازی بخش مشاوره همراه، پیگیری امور اداری و انجام سریع کارهای شماست.

بله ما در به بورس کارشناسان مجرب حقوقی بازار سرمایه داریم که در مشکلات حقوقی مربوط به بازار سرمایه در کنار شما هستند.

هرچند توصیه ما شرکت در دوره‎های آموزشی است و برای این منظور دوره‎های متنوعی داریم. اما سوالات خود در خصوص بازار بورس را برای ما ارسال کنید ما در کمترین زمان به شما پاسخ می‎دهیم.

بله این امکان وجود دارد در مورد مراحل افتتاح حساب برای اشخاصی که به سن قانونی نرسیده‎اند به مطالب ما در سایت مراجعه کنید و یا برای راهنمایی بیشتر با ما مکاتبه کنید.

کافی است رزومه و زمینه فعالیت خود در حوزه بازار بورس را برای ما ارسال کنید همکاران ما شما را راهنمایی خواهند کرد. لطفا رزومه خود را به ایمیل ما ارسال کنید و از عنوان رزومه در بخش موضوع استفاده کنید.

بله ما در تمامی شبکه‎های اجتماعی دارای گروه و کانال تخصصی هستیم. در صورت تمایل به عضویت شماره تماس خود را برای ما ایمیل کنید و یا از لینک‎های مرتبط در سایت استفاده کنید.

خبرنامه به‌بورس

دوره‌های آموزشی جدید و تخفیف‌های ویژه

© کليه حقوق محصولات و محتوای اين سایت متعلق به مدیر سایت می باشد و هر گونه کپی برداری از محتوا و محصولات سایت پیگرد قانونی دارد.

0