مشاور همراه

آنچه حرفه‌ای‌ها می‌خواهند!

دانش پزشکی به این نتیجه رسیده است‌ که اگر پزشکی سابقه سلامتی یا بیماری افراد و خانواده‌شان را بداند و تماس پزشک و فرد پیوسته و مداوم باشد، احتمال ابتلاء فرد به بیماری کاهش می‌یابد و در صورت بیماری نیز درمان به سرعت انجام خواهد شد.

 دانش سرمایه‌‌داری در شکل حرفه‌ای آن‌ نیز چنین هدفی را دنبال کند: ارتباط مستمر و طولانی و شبانه‌روزی با سرمایه‌گذار به منظور ارائه متناسب‌ترین استراتژی برای افزایش سرمایه. یک مثال دیگر می‎تواند وکالت باشد، همان‎طور که شما در صورت داشتن وکیل، مشکلات و مسائل حقوقی خود را راحت‎تر حل و فصل می‎کنید و مخاطرات را کاهش می‎دهید، مشاور همراه نیز، یک کارشناس متخصص بازارهای مبتنی بر سرمایه است، که در امور مربوط به سرمایه‎گذاری در بازارهای بورس، ارزهای دیجیتال، بازارهای جهانی، بورس کالا و هر نوع بازار مبتنی بر سرمایه در کنار شما خواهد بود. و از طریق ارتباط مستمر و ارائه اطلاعات مستدل و دقیق به شما کمک خواهد کرد تا در امر سرمایه‎گذاری در بازارهای مبتنی بر سرمایه بهتر عمل کنید. در هر دو مثال، ارتباط مشاور و سرمایه‎گذار، کلید‎واژه اصلی است، اما چرا این ارتباط مهم است؟ شناخت میزان ریسک‌پذیری افراد و اطلاع از زنجیره نقل و انتقالات مالی که منجر به ایجاد سرمایه کنونی شده است، فاکتوری مهم برای نقشه راه جدید است.

برای مثال مشاوره مالی به اشخاصی با روحیه محافظه‌کارانه و سنتی و بی‌رغبت به حضور در بازارهای مدرن سرمایه، که دارائی کنونی خود را از طریق فروش املاک موروثی به دست آورده‌اند؛ بسیار متفاوت از افرادی با ریسک‌پذیری بالا و مشتاق حضور در جدیدترین بازارهای پولی جهان که سرمایه کنونی‌شان نتیجه نوسان‌گیری از ارزهای خارجی است، خواهد بود. «مشاور همراه» مناسب افراد یا نهادهایی است که که نیاز به مشاوره اختصاصی و متمرکز را دارند. کسانی که به هر دلیل فرصت و یا امکان مطالعه عمق بازار سرمایه را ندارند و به شخصی نیازمندند که به تعبیری ساده، بهترین و سودمندترین فرصت‎های سرمایه‎گذاری در بازار سرمایه را با دلایلی روشن و مدارکی مستدل در اختیارشان قرار دهد، تا روند تصمیم‎گیری تسهیل شود. در این طرح سرمایه‎گذار قادر خواهد بود ضمن دارا بودن خط تماس اختصاصی با مشاور خود، در ارتباط باشد، پس از درخواست مشاوره، مشاور همراه مجموعه کاملی از اطلاعات را در قالب پرونده‎ای به همراه توصیه‎های لازم و ضروری در اختیار سرمایه‎گذار قرار می‎دهد.

چنانچه نیاز به مشاور همراه دارید، می‎توانید وارد این صفحه بشوید و اطلاعات خود را وارد کنید، همکاران ما ظرف 24 ساعت آینده با شما تماس می‎گیرند، چناچه پیرامون طرح مشاوره همراه سوالاتی دارید می‎توانید در بخش نظرات در پایین این صفحه پرسش‎های خود را مطرح کنید یا از طریق ایمیل با ما مکاتبه کنید.

    خبرنامه به‌بورس

    دوره‌های آموزشی جدید و تخفیف‌های ویژه

    © کليه حقوق محصولات و محتوای اين سایت متعلق به مدیر سایت می باشد و هر گونه کپی برداری از محتوا و محصولات سایت پیگرد قانونی دارد.

    0