گزارش بازار بورس آمریکا ۲۲ بهمن ۱۳۹۹

چکیده کوتاه مطلب

امروز ردیتی‌ها با سهم‌های جدیدی بازگشتند تا هیجان و تنش دوباره به بورس آمریکا برگردد. شرکت جنرال موتورز هم امروز گزارشی از عملکرد سه ماهه‌ی خود منتشر کرد که در مقایسه با موقعیت مشابه در سال گذشته، بسیار خوب ارزیابی می‌شود. همچنین شرکت‌های بزرگ آمریکایی امروز روز خوبی را سپری نکردند و با کاهش ارزش درهای بازار را پشت سر خود بستند.

گزارش بازار بورس آمریکا ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ برابر با ۱۰ فوریه ۲۰۲۱:

ردیتی‌ها باز گشتند! این مهمترین خبری بود که امروز در وال استریت به گوش می‌رسید. خبری که مو را به تن کمپانی‌های بزرگ سرمایه گذاری در وال استریت سیخ کرد! پس از گذشت چند هفته از مقابله‌ی کاربران فروم Wallstreetbets با بزرگان وال استریت بر سر چند شرکت آمریکایی از جمله گیم‌استاپ، این سرمایه گذاران خرده‌پا دوباره متحد شده و به سراغ کمپانی دیگری رفته‌اند. کمپانی کانادایی Tilary که در صنعت کشت ماریجوانا فعالیت می‌کند، مورد توجه این دسته از فعالان بازار قرار گرفت و تنها در روز چهار شنبه ۵۱ درصد رشد کرد. البته این رشد محدود به تنها این شرکت نبود و چند کمپانی کشت ماریجوانای دیگر هم به واسطه‌ی اتحاد مجدد ردیتی‌ها بین ۱۰ تا ۷۹ درصد رشد کردند. موضوع خرید دسته جمعی اعضای این فروم ردیت حالا دیگر به یک دغدغه‌ی بزرگ برای وال استریتی‌ها تبدیل شده است و هر روزه جلساتی بین سرمایه‌داران بزرگ و سیاسیون آمریکا برای حل این معضل برگزار می‌شود.

امروز کمپانی نوشیدنی سازی کوکاکولا گزارش سه ماهه‌ی خود را منتشر کرد. در این گزارش، درآمد شرکت در سه ماهه‌ی پایانی سال ۲۰۲۰ رقم ۸/۶ میلیارد دلار اعلام شده است که این رقم نسبت به سال گذشته ۵ درصد کاهش را نشان می‌دهد. هرچند که درآمد خالص به ازای هر سهم ۰/۴۷ دلار گزارش شد که از پیش‌بینی‌های تحلیل گران بالاتر بود.

گزارش درآمدی سه ماهه‌ی پایانی سال ۲۰۲۰ شرکت نوشیدنی سازی کوکاکولا

در گزارش بازار بورس آمریکا ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ آمده است: شرکت جنرال موتورز دیگر کمپانی مهم وال استریت بود که گزارش درآمدی سه ماهه‌ی خود را منتشر کرد. در طی این سه ماه، جنرال موتورز درآمدی ۲/۸ میلیارد دلاری داشت که در مقابل ضرر ۲۳۲ میلیونی سال گذشته، رقم بسیار خوبی محسوب می‌شود.

گزارش سه ماهه‌ی پایانی سال ۲۰۲۰ شرکت جنرال موتورز

شاخص‌های بورس آمریکایی امروز نوسانات شدیدی نداشتند. شاخص‌های اس‌اند‌پی (S&P-500) و نزدک (NASDAQ 100) به ترتیب ۰/۰۳ و ۰/۲۵ درصد کاهش داشتند در حالی که داو جونز (DOW JONES) ۰/۲ درصد بالاتر رفت. همچنین باارزش‌ترین کمپانی‌های بازار وال استریت که اپل، مایکروسافت و آمازون هستند به ترتیب ۰/۴۶، ۰/۳۹ و ۰/۵۶ درصد کاهش را تجربه کردند.

سروش آقائیان
سروش آقائیان

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه مطلب
  خبرنامه به‌بورس

  دوره‌های آموزشی جدید و تخفیف‌های ویژه

  © کليه حقوق محصولات و محتوای اين سایت متعلق به مدیر سایت می باشد و هر گونه کپی برداری از محتوا و محصولات سایت پیگرد قانونی دارد.

  0