گزارش بازار بورس آمریکا امروز ۲۳ دی ۱۳۹۹

چکیده کوتاه مطلب

دوازدهم ژانویه ۲۰۲۰ برای بازار بورس آمریکا به نسبت روزهای پیشین، روز کم تلاطمی بود. تغییرات شاخص‌های مهم امریکایی به خوبی گویای این موضوع بودند و سه شاخص مهم روند صعودی پیش گرفتند. آینده‌ی بازار بورس برای سهامداران شرکت والمارت چگونه است؟

گزارش بازار بورس آمریکا امروز ۲۳ دی ۱۳۹۹ برابر با ۱۲ ژانویه ۲۰۲۱:

دوازدهم ژانویه ۲۰۲۰ برای بازار بورس آمریکا به نسبت روزهای پیشین، روز کم تلاطمی بود. تغییرات شاخص‌های مهم امریکایی به خوبی گویای این موضوع بودند. شاخص‌های داو ‌جونز (DOW JONES)، اس‌اند‌پی (S&P-500) و نزدک (NASDAQ-100) به ترتیب ۰/۰۹، ۰/۰۴ و ۰/۲۱ درصد افزایش را تجربه کردند. شاخص بریتانیایی اف‌تی‌اس‌ای (FTSE 100) هم به همین شکل با ۰/۰۸ درصد افزایش همراه بود.

شرکت‌های بزرگ تکنولوژی اروپایی شامل اپل، مایکروسافت، فیسبوک و گوگل به ترتیب ۰/۱۴، ۱/۱۸، ۲/۲۴ و ۱/۱۴ درصد کاهش را ثبت کردند. مجددا این شرکت تسلا بود که با ۴/۷۲ درصد افزایش، نشان داد که شرکت‌هایی که بر موضوعات محیط زیستی پایه گذاری شده‌اند، می‌توانند آینده‌ی روشنی در بازار بورس آمریکا پیش روی خود ببینند.

در تصاویر زیر می‌توانید شرکت‌هایی را که بهترین و بدترین بازده را در این روز داشتند، مشاهده کنید.

شرکت‌هایی که بهترین و بدترین بازده را در این روز داشتند.
شرکت‌هایی که بهترین و بدترین بازده را در این روز داشتند.

شرکت امریکایی و قدیمی والمارت (Walmart) هم که یک هایپرمارکت زنجیره‌ای بسیار بزرگ است، با ورود به حوزه‌ی فروش اینترنتی مدتی است که سود خوبی به سهام داران خود رسانده است. والمارت همچنین قرار است به زودی از یک سیستم ارسال بسته که به صورت هوشمند کار می‌کند، رونمایی کند. البته پیشاپیش، اخبار پیرامون این سیستم جدید روی افزایش سهام این شرکت بسیار موثر بوده است و باعث شده سهام این شرکت نسبت به زمان مشابه شش ماه گذشته حدود ۱۳ درصد افزایش پیدا کند. امروز قیمت سهام شرکت والمارت با افزایش ۱/۱۴ درصدی روبرو شد.

چارت دشش ماهه شرکت والمارت - برای دیدن چارت بر روی عکس کلیک کنید.
چارت دشش ماهه شرکت والمارت – برای دیدن چارت بر روی عکس کلیک کنید.

در گزارش بازار بورس آمریکا امروز ۲۳ دی ۱۳۹۹ آمده است: همچنین بازار رمزارزها بر خلاف روز گذشته روندی صعودی داشت که برای بیت کوین ۲/۷ و برای اتریوم ۲/۴ درصد رشد به ارمغان آورد. (با توجه به اینکه قیمت بیت کوین و اتریوم در هر لحظه متفاوت است؛ برای دیدن بهای لحظه‌ای آن، روی واژه کلیک کنید.)

محمدرضا حسینی
محمدرضا حسینی

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه مطلب
  خبرنامه به‌بورس

  دوره‌های آموزشی جدید و تخفیف‌های ویژه

  © کليه حقوق محصولات و محتوای اين سایت متعلق به مدیر سایت می باشد و هر گونه کپی برداری از محتوا و محصولات سایت پیگرد قانونی دارد.

  0